Prikaz jedne poruke
Stara 12.12.2020, 17:30   #2532
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ponekad lepota nije u stizanju na odredište već u iskustvu putovanja.
Dzabe sto si sve vreme jeo sladoled kad na kraju pojedes vnogo.

Krenuo sam sa CP-om (tek dosao u Night City). Performanse su ocekivane - na Ultra Presetu i DLSS Quality imam ~35 frejmova u NC-u (bilo oko 45-50 u pustinji). Iskljucivanjem RT senki i osvetljenja, to ide u 50-ke uglavnom (refleksije nisam ni probao iskljucivati). Ugasiti RT senke je OK, i ne primecujem neku bitnu razliku, ali lighting bez RT-a deluje nekako plasticno i "flat".
Naravno, bez DLSS-a nema smisla ni pokusavati osim ako se neko ne igra sa 3080 na 1080p. Ukljucio sam sharpening na 50% u NVCP-u i izgleda odlicno (1440P i DLSS Quality). Igracu se sada s podesavanjima da vidim sta mogu da smanjim da naguram ~45 AVG, sto mi je dovoljno iako daleko od idealnog (ne dao bog da je ovo MP shooter, imam osecaj da nisanim sa katapultom). Ako neko ima predlog sta oboriti a da vizuelno igra izgleda slicno, neka okaci ili ili napise svoje iskustvo.

Od bugova sam u prvih sat vremena igre iskusio da lift nece da se otvori, zatim da NPC s pocetka prodje kroz zatvorena vrata lifta i naravno popio sam CTD kad sam prvi put otvorio stash u V-om stanu. Tu sam i stao za sada.

Sto se tice price, vec na pocetku imam ogromnu zamerku na lazy story telling.
Spoiler za prolog:
Angazovao te random lik. Random lik priznao da je hteo da te *****e. Fast forward 6 meseci i odjednom ste najbolji ortaci i saradnici. Jako isiljeno i imam utisak da nisu znali kako da uvedu igraca u pricu pa za to posluzio Jackie. Pricam o Nomad pathu - za ostalo nisam siguran.


Nadam se da nece biti ovakvih "jeftinih" progresa price u nastavku.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke