Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2020, 1:13   #2813
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Jedan savet, nemojte potpuno zapostaviti glavne misije, ali nemojte ni da jurcate sa njim. Pokusajte da izbalansirate, po neki glavni kvest nakon odredjenog vremena jer se dosta sporednjaka otkljucava u odredjenim segmentima i nakon upoznavanja nekih likova. Ako jurcate glavnu misiju kraj i tok igre ce biti nesto drugaciji bez sporednjaka, ali ako pak cekate mnogo imacete utisak da se sporednjaci zasnivaju samo na onim sitnim GIGs misijama. I ja sam tako mislio ali sam na srecu poceo da guram glavnu misiju pomalo

Samo balansirajte, ja recimo pokusavam da RP-ujem sa kvestovima, tipa ako mi lik kaze dodji brzo ja odmah zavrsavam, ako pak ne odaje utisak zurbe onda moze i da saceka

Inace vec su poceli da izlaze ozbiljni modovi. Ovo ce definitivno da se igra ponovo, sto zbog drugacijeg builda, lika i progresa, sto zbog modova. Igra ima potencijal da bude novi Skyrim sto se tice kolicine modova tako da nije nikakva steta igrati sada ali ni sacekati i to. Plus DLC nakon sto poprave sto se popraviti moze.

Kada se prasina malo spusti i kada se CDPR uozbilji pa krene da popravlja igru (i izbaci oficijalni modding tools), mislim da ce ovo biti jedan zakasneli klasik, nesto poput Vampire the Masquarade sto je sada
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke