Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2020, 21:04   #2929
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 711
Zahvalnice: 516
Zahvaljeno 162 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Evo ti primer apsolutnog idiotizma, ni pet minuta od početka igre.

Kod:
Džeki: "Zdravo V, ja sam Džeki."
V: "Zdravo Džeki, ajde da radimo."
(pola sata kasnije nakon što su jedva ostali živi)
Džeki: "E V, ja sam u stvari hteo da te za*****."
V: "Ma nema veze Džeki, da si ti meni živ i zdrav."
Šest meseci kasnije...
Spoiler za :
... V ide na sahranu Džekiju i drži govore o tome kakav je bio i koliko mu je značio celog života, pozdravlja se sa njegovom majkom kao da se znaju od detinjstva...

Niđe veze s' mozgom.

A nažalost takvih, pa i još gorih, primera ima kol'ko hoćeš.
Ne nema apsolutno veze. Ti stavljas pred pisce neko moranje da zivot mora da se odvija tako ili ovako i da ljudi moraju da reaguju onako kako ti mislis da treba. To uoipste nema smisla.
Sam si reako " jedva ostali zivi " jasno ti je koji je momenat i zasto je Dzeki reagovao tako kao sto je reagovao nema tu nista neverovatno i neuverljivo pogotovo kod osobe karaktera kao Dzeki koji nema tendeciju da bude djubre ako ne mora drugim recima , ljudi su cesto takvi.
Ja sam Nomad , dosoao sam u grad u kome ne znam nikog i vise od godinu dana prolazim sito i reseto sa likom sa kojim sam bio u mnogo situacija smrtne opasnosti u kojima se ljudi veoma brzo zblize . Ljudi se zene i udaju posle nedelju dana veze( glupo ali ne retko) pa nekad i prozive zivot u braku.
Nemaju smisla te kritike.Ti kritikujes ljude sto su ovakve ili onakve licnosti to je stvar pisaca , igra ima potrebu da te sprijatelji sa nekim brzo i kao nego "Na muci se poznaje ko je ko fazon" .
Sem Dzekija sve ostale interakcije uostalom sam birias kako ces se postavljati , ne moras da budes cak ni prijatan sa ljudima a kamoli da pravis prijateljstva .
I Silverhend ima svoji interes i sa njim pravis praktican maltene tante za tante dogovor , ne verujem da bi ti dao bubreg i da ga ima
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Apostrof (19.12.2020), Iceman_37 (19.12.2020), player1 (19.12.2020)