Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2020, 22:46   #2938
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Pretera ga. Nema igre u kojoj nemas neku istoriju, prijatelje, familiju itd. Ovde proz prolog/tutorial koji jeste linearan steknes ortaka. Ako igras kao corpo znas ga ceo zivot, mozda ti tako bude lakse.
Ko je uopšte pominjao corpo putanju? Tamo obrazloženje zapravo ima smisla. Znaš ga odavno - kraj priče.

Moj problem je u nebulozama kao što je nomad intro koji blage veze sa realnošću nema. U distopijskom svetu, punom prevara, nasilja i dočekivanja na nož, igra ozbiljno od mene traži da prihvatim ortaka koji je pre pet minuta hteo da me prevari

U stvari, kad već pominješ corpo intro (ne mislim na Džekija već na samu priču), ta verzija ima još manje smisla. Nakon karijere u korporativnoj eliti gde protagonista bukvalno može da bira sa koje visine će da, s oproštenjem, mokri po sirotinji za manje od pola sata niko ga više u celom gradu ne poznaje Šta se tu desilo? V se odjednom ponaša kao okoreli anti-globalista, sve na krv i nož protiv društa u kojem je do pre pola sata gutao kavijar

Što više razmišljam o priči, sve više osećam koliko smrdi Dođe mi da napravim i treći brzi prelaz sa street-rat intro, čisto da vidim šta će u njemu da me iznervira.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke