Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2021, 16:57   #16
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Marvel's Midnight Suns

Ako ne racunamo igre sa marvelovim junacim koje, na mobilnom trzistu, uspesno traju tokom cele prethodne 2-3 MCU faze, koje su to igre u koje se guraju marvelovi junaci? Ja zaista ne znam o kojim to igrama pricamo? IronMan VR na Soniju? Marvel VS Capcom, kome je PC usputna stanica? Na zalost Avengersi su prosli nezapazeno najvise zbog toga sto je Enixovo cedo servis a ne igra a tu je i predobri Spiderman, koji je malo zakazao sa Moralesom (ako se ne varam, nisam imao prilike da odigram).Najavljena je ova igra i Cuvari Galaksije. Oni su koliko vidim ono sto su Avengersi trebali da budu.Single Player igra.Navijam za njih.Univerzum koji su stvorili je toliki da je moglo da bude bar igara koliko ih je imao i Star Wars.DC je imao vise AA i AAA igara poslednjih godina.
Ja X-COM ni jedan nisam odigrao jer me prosto nisu nikad zanimale potezne strategije i nisam ostavio ni jedan jedini komentar tamo tipa "... i dalje ti vanzemaljci?" ili statijaznam, a ovo cu, ukoliko bude valjala igra kao igra, igrati ako ni zbog cega drugog, onda zato sto od Wolverine-a nisam igrao dobru igru za PC a da je vezana za Marvel.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
player1 (31.8.2021)