Prikaz jedne poruke
Stara 16.11.2022, 16:59   #332
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Kupio bratancu Nintendo 2DS XL pre dve nedelje jer je gledajući neke retro kanale na YT izrazio želju da igra Maria.

Dok sam čekao da klinac dođe idući vikend u goste, morao sam malo i sam da pogledam šta tu sve ima. Isprobao svašta a onda par dana vrteo Kirby's Epic Yarn i baš se lepo zabavio. Obožavam kada nešto možeš da uzmeš i igraš u roku od 10s, pređeš par manjih nivoa i ispuniš kvotu za taj dan.

Zato sada okrećem stranu. Igre na PC-u prvo pokrećem da igram, a u podešavanja ulazim samo ako vidim da nešto nije u redu i smeta mi. Tu provodim minimum potreban da sve radi glatko i vraćam se u igru.

Takođe ću se postarati da na kompu uvek imam instalirano par potpuno različitih igara, da ne forsiram jedan naslov dok mi se ne smuči. Npr. ponekad mi prijaju story driven igre a ponekad me česte cut scene i oduzimanje kontrola ubije u pojam... hoću samo čist i zabavan gameplay. Za takve igre i 35 min igranja može biti vrlo zadovoljavajuće.

Finalno, moram da se otkačim od mentaliteta "što počnem to moram i da završim". Tako mi se dešava da se vučem sa nekom velikom igrom po godinu ipo dana. Pogotovo to radim kada su u pitanju igre istog žanra.

.

Uglavnom, mali Nintendo 2DS me je baš lepo izbacio iz kolotečine. Vreme je da raskrstim sa svim navikama koje od nečega što treba da bude instant zabava prave planske aktivnosti koje zahtevaju neko ozbiljnije posvećivanje. Predugo godina sam gejmer, pa još PC gejmer, i nakupilo se previše nekih loših navika, principa i tehničkih zahteva koji me samo sprečavaju da se opustim i uživam kako treba.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke