Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2022, 22:36   #361
DaniloNS
Veteran
 
Član od: 29.6.2016.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 858
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 196 puta na 168 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Evo da i ja skrenem malo sa teme. Kao neko ko živi u NS i posao mu je takav da je okružen imućnijim ljudima, potvrđujem, BG i NS su poseban univerzum. U N. Sadu jedan dobar deo ljudi (to je sigurno daleko iznad 10% kako neki žele da predstave,) ''pliva'' u novcima. Dosta mojih poznanika i prijatelja se praktično obezbedilo za čitav život (neki imaju mnogo jaka primanja u IT sektoru, neki su se obogatili od kriptovaluta, neki su nasledili po 2-3 stana i godinama to izdaju po visokim cenama, a pri tom imaju još i poslove koji im donose mesečna primanja preko 2 hiljade eura, neki rade u inostranstvu i taj veliki novac troše ovde, itd...). Automobili koji se voze po NS, to se jednostavno ne može videti u Somboru, Zrenjaninu, Šapcu, itd... Ja znam barem 10 ljudi koji na samo jedno letovanje potroše 5 hiljada eur. Za neke ljude znam odakle im, ali za neke stvarno nemam predstavu odakle im, a poprilično sam siguran da se ne bave nikakvim sumnjivim delatnostima, verovatno izdaju stanove, ovde u NS ako imaš viška dva stana i izdaješ ih, ti si rešio problem nedostatka sigurnih primanja za čitav život, obezbeđen si i kraj.
DaniloNS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke