Prikaz jedne poruke
Stara 18.11.2022, 22:38   #362
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

dobro sad ne treba ići u krajnjost, po planinama i selima je loš internet koji jedva izvlači 10 Mbps a verovatno i manje, evo ja prošle godine kad sam pitao za adsl i dalje nisam imao tehničkih mogućnosti a ne živim na planini nego u mestu u centralnoj srbiji, odmah pored autoputa... imamo jednog kablovskog operatera, nema još najave za optiku od telekoma imaju druge prioritete.. a cene rastu svuda, po prodavnicama je sve skupo pa jurimo akcije po supermarketima evo na primer eva sardina najjeftinije gde sam našao 129 din, čajna sad redovno preko 1000 retko kad ima da se nađe za manje od 1000 din/kg..kačkavalj isto. jedino stanovi i ako voliš da pešačiš možeš da napraviš dobru uštedu na stanarini i troškovima oko auta tj da ne voziš, ne registruješ auto... i bolji vazduh uglavnom, ali zavisi koje mesto, Bor, Valjevo najzagađeniji
Nije idealno, ali je mislim bolje nego u tim košnicama, živiš u kući, ima i stanova novogradnja to se sad dosta zidalo, nema narko bandi i svakakvih klošara, ok ima pijandura tu i tamo ispred prodavnice ali nisu agresivni, škola, prodavnica, dom zdravlja, vrtić, sve mi je na 200m , ko voli miran život idealka...
Samo da imaš dobar izvor prihoda ili bar prosek da ne moraš da rmbaš po ovim fabrikama kod turčina ili da motaš kablove

Poslednja ispravka: water wizard (18.11.2022 u 22:49)
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke