Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2022, 23:09   #389
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Neke stvari su mi mnogo jasnije posle citanja vasih poruka napisanih na prethodne dve strane.
Cini mi se da je Filipan burazer od Petra Pana.
Citat:
Growing old is mandatory, growing up is optional.
Dekser bi u svakoj temi nasao nacin da se pohvali sa SteaDex-om i da ga nahvali.
Moram malo da se salim ali nisu sve stvari za salu.
@Dex Drago mi je da si potrosio novac na nesto sto te cini srecnim.
@water wizard
Pre dve godina sam kupio bio spreman da potrosim 60-70 hiljada na nove komponente.
Skoro sve sam kupio za 40 hiljada ali nisam nasao gpu jer je tada pocela nestasica.
Od tada sam promenio posao i plata mi je sada 30% veca ali ne pada mi na pamet da bacim para na novi gpu jer cene nisu realne.
Izbegavam da kupujem polovne komponente a jos uvek igram indie igrice.

Moderan gaming je gubljenje vremena koje zahteva dosta novca i slobodnog vremena a verovatno je hobi koji najvise ima uticaja na vas zivot.
U ovoj temi jedna grupa ljudi napise zbog cega im se nove igrice ne svidaju a duga grupa pocne da ih citira i drzi im predavanja o prednostima sedenja uz kompjuter.
Malo je verovatno da ce covek imati osecaj da je gubio vreme posle gledanja filma, tv serije ili utakmice a posle popodneva ili noci provedene uz komp ce se osecati pregazeno.
Tesko da ljudi potrose samo dva sata dnevno na prelazenje AC, GTA, RDR i drugih open world igrica.
Pre dve stranice sam napisao da je gaming skup hobi i da ne nudi nista novo sto ce naterati coveka da izdvoji novac na preskup racunarski hardver.
Nadam se da ce par clanova foruma shvatiti da je gaming postao preskup i da se dosta ljudi naslo drugi nacin da se opusti i potrosi vreme posle posla.

@Elvir
Malo je cudno da ne mogu da pokrenem sa mojim gpu-om novi Monkey Island ili da igrica Somerville ciji gameplay traje samo par sati zahteva 12gb prostora na hdd-u jer se na prvi pogled cini da igrice ne zahtevaju "jaci komp". Znam da je moj gpu bas star ali prethodnih godina sam pokrenuo mnogo lepse igrice.

Poslednja ispravka: Acanen (20.11.2022 u 23:19)
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
DaniloNS (20.11.2022)