Prikaz jedne poruke
Stara 21.11.2022, 13:12   #396
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Ne znam koliko su igre krive u celoj ovoj priči.Da li su igre smorile nekog bubuljičavca čija je gejming karijera tek u povoju ili nas koji smo u gejmingu od samog početka?Gejming ovakav kakav je danas zaista nije za svakog.Igranje igara u situaciji kada nemaš za neke druge, možda čak i osnovne potrebštine jeste luksuz, infantilnost, neozbiljnost ili šta već, ali kao što smo već rekli menjanje jedne zabave za drugu ili kritikovanje jednog pri čemu imaš ko zna koliko drugih poroka ili bespotrebnih hobija je smešno.Za mene se može reći da sam grafička *****, ali ako sam ja igrač još iz perioda kada su likovi i okruženje bili prosto mrlje i kockice na ekranu i ako sam se tada svaki put pitao kako će to da izgleda za nekih 10-20-30 godina ja svakako sada doživljavam višestruke orgazme gledajući novi Horizon ili Ragnarok. Čekajući Black Myth ili neke druge naslove.Kreativna blokada razvonjih timova jeste očigledna u poslednjih par godina, ali dajte, toliko i AAA i indi kvalitetnih naslova ima da je, po meni, ta priča zaista bespotrebna.Ako više vremena provodiš u kritikovanju gejming scene danas nego u igranju, nađi neki drugi hobi.Svoj komp sam dao klincu, pa dok sebi ne uzmem novi koristim vreme dok je on u školi da bi igrao ono što imam da igram na PC-u a kad je tu igram PS4.Neću da igram Ragnarok na toj četvorci jer mislim da je ipak za peticu i isto tako neću sebi sada da kupujem računar koji neće biti bar neka 3060ti konfiguracija.Za jedno i drugo treba trenutno puno para.Smorilo me je to, igre nikako...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke