Prikaz jedne poruke
Stara 21.11.2022, 15:56   #397
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Mislim da je pogresno sto uporedjujete alkoholicare sa gamer-ima jer te dve grupe ljudi nisu za poredjenje.
Svi smo izlazili iz kompjuterskih igraonica dimljeni kao haringe a cesto se prilikom duzeg boravka u njima piju energetska pica sto znaci da ne vode svi gameri zdrav zivot kao sto vi mislite.
Svako je barem bar jednom na fakultetu ljosnuo ispit zbog igrica ili poremetio ritam spavanja sto je uticalo na njegovo raspolozenje.
@water wizard
Naravno da znam koliko mi je star gpu jer sam ga kupio na zimu 2011 tzv. nazimce ako se dobro secam.
Pokusao sam da ga zamenim 2020 ali na jesen/zimu ga nije bilo na lageru u prodavnicama. Od Fifa 2017 nije moguce igrati Fifu sa mojim gpu-om.
Ocekivao sam da ce se cene vratiti na nivo iz prve polovine 2020 ali to se nije desilo. Nisam odigrao Desperados 3, Wolfenstein, Trine 4 i jos brdo igrica koje mogu da se igraju na 6850 pa mi se ni ne zuri sa kupovinom novog gpu-a.

Ja mogu da pricam o gaming zanrovima koji su mi omiljeni ali uglavnom nove naslove iz tih zanrova dobijam od indie kreatora igrica.
Svi kazu da je ovo zlatno doba platformskih igara ali na prste jedne ruke mogu da se nabroje naslovi koji su kvalitetni kao Rayman.
Uglavnom dobijamo igrice koje su dobre ali bi bile jos bolje da je u njihovu izradu ulozeno vise novca.
Somerville bi verovatno izgledao bolje da je bilo vise novca za izradu tog platformera a par dana posle izlaska igrice pojavila se inoframcija da je Thunderful preuzeo Jumpship.
U izradu klasicnih point & click avantura se ne ulaze kao nekad u Broken Sword, Deponia, Runaway i slicne avanturisticke serijale a novi Monkey Island je valjda dokazao da i na takvim igricama moze da se zaradi .
Iznenadio sam se kada sam saznao da ce EA sport-ova Fifa da promeni naziv a Nhl se odavno ne pravi za pc. Cini mi se da su i Nba live prestali da prave.
Znam da ni strategije i simulacije voznje nisu tako popularne sto znaci da je ovo odlican period uglavno za ljude koji igraju naslove iz akcionog podforuma ovog sajta i ne ocekujem da ostale zanrove cekaju bolja vremena.
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke