Prikaz jedne poruke
Stara 4.8.2011, 13:34   #20
orome
Veteran
 
Član od: 2.6.2010.
Poruke: 734
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 76 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Igrice - zavisnost bolest ili trece

@Rainman i @_Grotesque_

slazem se u potpunosti sa svim sto ste rekli, rain je odlicno opisao iz prve ruke ono sto sam pricao a grotesque je spomenuo jos jedan problem a to je asocijativnost. vrlo bitna stvar je to sto ti posle nekog vremena zaista niko ne treba u zivotu, komp je u sobi tvoj je 24h dnevno i mozes da igras bez drustva. kao i ono sto rece rain da mozak radi 300 na sat i da je tesko posle zaspati sto sve nije dobro za coveka. ovaj sto ga ja znam je podivljao, posvadjao se sa roditeljima i bukvalno nije hteo da izadje iz kuce posle 4meseca igranja mmo. nije mogao (fizicki) da razgovara ni sa svojima, tj nije mu bilo do gubljenja vremena kad ima war ili drugu aktivnost u igri. uz mnogo muke zavrsio je kod psihijatra na seansama koji ga je posle nekog vremena ubedio da proda sve iz igre i ugasi ili proda i profil. jer problem je sto ako se zaista navuces nema vise smanjicu na 2-3 sata igranja, nema, ili ces igrati kao sto si navikao i ostati u svetu igara ili ces preseci i morati upotrebiti to vreme za druge stvari.
orome je offline   Odgovor sa citatom ove poruke