Prikaz jedne poruke
Stara 25.10.2007, 20:50   #65
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Hmmm, igrao sam podosta od igara koje se pominju, ali iako sam oduševljen Syberiom, pa i sa Still Life, verovatno ih više nikad neću odigrati, ali su Monkey Island 3 i 4, kao i Grim Fandango nešto što ne skidam sa kompjutera. Jedino što me je baš oduševilo u zadnje vreme su Sam&Max (nisam igrao Hit The Road), a i jedva čekam Vampyre Story. A tek kako me je razočaralo što su slepci iz Lucas Arts drugi deo igre "Full Throttle" prekinuli kada je bila 85% završena!!!!! No, nazad na temu...
Zaista je užitak "ubaciti" se u epsku i melanholičnu priču Syberie, ali repetitivnost je tu mala, dok je pravo uživanje po ko zna koji put lutati ostrvima na kojima se, umesto pirata, nalazi "Planet Threepwood" ili sklapati sulude pesmice za bitnike u "Blue Oyster" baru na dokovima Rubakave...
Meni si naš'o da pričaš da je Monkey Island bolji od Syberie?!
Mislio sam da crtane avanture ne mogu da postignu to što je Syberia postigla u emotivnom smislu (npr, deo sa onim Rusom, ili super poznata scena sa pevačicom, a tek kraj drugog dela...) Meni su bolje crtane, vedrije su, ali mislim da ne mogu da ''naprave'' takvu atmosferu (ne umem bolje da objasnim).
Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Sid Meier sa remake-om "Pirates" razbi se od para, Tomb Raider remake Anniversary se prodavao kao lud...zašto Lucas Arts ne urade remake Monkey island 1 i 2, makar u endžinu EFMI? Priča postoji, zagonetke postoje, endžin igre postoji, sve što treba je malo truda i igra bi se prodavala kao alva. Žalosno je što glavonje iz Lucas Artsa ne dozvoljavaju nikom drugom da radi Monkey Island (pogotovo ne njihovi bivši radnici koji su sad u Telltale-u, Autumn Moon-u, a o Schaffer-u da ne pričam...) a ne pomišljaju na to da rade nove igre...
Da znaš, nije mi jasno zašto bar ne prodaju licencu, ako neće da je koriste...
Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Znamo za FotAQ, ali šta pre odigrati? Pitaj Shlaymaru koliko ja imam igara po raznim "medijumima". Trebaju mi 2-3 života samo za to.
Zamisli kako je tek onima koji ne igraju samo avanture (kao, npr ja ). Plus, otkad postoji ''pogodi avanturu'', na wanted listu sam upisao još 3-4 naslova (mmm... Rent a hero...).
Nego dobro, tebi se bliži penzija, pa ćeš da imaš dovoljno vremena...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Garson (25.10.2007)