Prikaz jedne poruke
Stara 19.11.2007, 23:47   #74
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Avanture po defaultu

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Kako pa ko je? Zalazis li ti u Pogodi avanturu?

Nisam video da si trazio spisak Kheopsovih igara. Ako te mrzi da kliknes link koji je Zoran ostavio, evo ti ga ovde:
Kod:
The Egyptian Prophecy (2004)
Crystal Key 2 (2004)
Return to Mysterious Island (2005)
ECHO: Secrets of the Lost Cavern (2005)
Voyage: Inspired by Jules Verne (2005)
The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript (2006)
SafeCracker The Ultimate Puzzle Adventure (2006)
Destination Treasure Island (2006)
Cleopatra a Queen's Destiny (2007)
Nostradamus the Last Prophecy (2007)
Prve dve igre nisam igrao a nisam jos stigao ni da ukljucim Cleopatra a Queen's Destiny (eto sta cu da igram).
Meni su njihove igre sve dobre. Prosto volim taj stil koji oni furaju. Jeste da je vecina njih na isti kalup, ali meni ne smeta.
Mada ako vec imas Darkness, igraj to. Ako ti se svideo Scrathces, sa Darkenssom ces biti odusevljen (btw, Garson je spomenuo da lici na Scrathces).

A sto se tice opisa na netu, ja ih ne citam. Iz prostog razloga sto ne znam kakav je lik onaj koji ih opisuje. Mozda se njemu ne svidi a meni bi bila odlica ili obrnuto. Ponekad kad mi je dosadno procitam neki opis, ali samo onog sta sam vec igrao. Vise volim da probam, pa ako mi se svidi igram a ako ne .
Jedino verujem Macedonicu..ali samo za dobre igre. Neke manje dobre zna da nagrdi a one uopste nisu tako lose (recimo Tunguska, cini mi se da joj ze zalepio ocenu 65).
Za ono boldovano, pa jel on/ona (sumsko drvece) izlazi iz teme Pogodi Avanturu .
Mene ima svuda , samo ne u toj temi, jer dajete uglavnom prastare avanture, a moj staz sa avanturama pocinje od recimo 99-2000 .

Stvarno ne znam zasto Macedonic dade tako nisku ocenu Tunguski, meni se bas dopala, nije sad fenomenalna, ali mogao bih reci da ja kvalitetno potroseno vreme na njen prelazak .

I nemam Darkness, citaj bre malo . Tek kad se pojavi kod prodavaca na netu (kataloga), onda cu gi uzmem , na ulici cu to tesko naci...

A ovaj citat o Culpi sto sam dao, pise mi na omotu mog diska ...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke