tema: [Grafička kartica] MSI GTX460 1GB Hawk
Prikaz jedne poruke
Stara 6.1.2011, 1:39   #18
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: MSI GTX460 1GB Hawk

Citat:
FantomX kaže: Pregled poruke
Ne treba ti za taj poduhvat Fermi Bios Editor, to je bio mini hype dok nije izasla nova verzija NIbitor-a, dropuj BIOS graficke sa GPU-z programom, ucitaj ga u Nibitor i radi sta ti je volja.
Ako treba pomoc, reci slobodno sta te buni. Ide ta kartica na 1GHz za jezgro.
To sam i pokusao,ali imam problem kada ubacim bios u NiBiTor 5.9 program,dobijam "crveno svetlo".


I kada ucitam BIOS prepozna da je graficka od MSI ali kaze da je u pitanju 460GTX a vidim da ima u "drop listi" i 460 GTX 1GB.
A za crveno svetlo Nibitor kaze:


Da li znas u cemu je problem?:/
Mislio sam da je do AFterburner-a pa sam i njega izbrisao i onda "uzeo" bios preko gpu-z ali i dalje isto. :/

Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
Pa zasto je ne bi "nabavio" ionako je igra odlicna..
Ne pitaj. komsija bas sada nasao da zakljuca WiFi mrezu. A samo sto sam nabavio download masinu za te poslove...khm...khm.
Citat:
NIDZA bOj kaže: Pregled poruke
Koliku buku prave ovi ventilatori?,i koliko si je platio ?
Ventovi su od 80mm i zaista su necujni.Njena tisina me je najvise iznenadila prilikom paljenja kompa.Do 60% graficka jedva da se cuje,od 60%~70% pocinjes da je cujes ali 70% dogura samo kada je 100% opteretis,stress test programom.Inace se uglavnom okrece sa 60% snage prilikom load-a.U idle je na minimalnih 40%.Nikada je nisam cuo na 100%. Naravno ovo vazi kada je graficka na 780GHz,pri kloku od 900MHz idle ostaje isti,dok se u load-u penje na 70-75%.Ali je zaista tiha u poredjenju sa Tt pumpom.Tako da je i ne cujem.
I da,platio sam je 19 999.Bila je na Akciji.Cekao sam je 4 dana.Mislim da sam smorio one likove koliko sam puta zvao.

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
hehe, gubiš vreme zbog 5%
5%+5%.....

Poslednja ispravka: pharaon.92.bc (6.1.2011 u 1:52)
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke