Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2010, 20:24   #34
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Necu nista da prejudiciram - mozda stvari i budu kako treba mada ... dok licno ne budem video apsolutno nista im ne verujem na rec.

Narocito mi je interesantno kada iz Bethesde kazu u vezi enginea - "It's brand new... and it's spectacular!", i to je to. Nista drugo, samo njihova rec da je spektakularno!
I mi sada treba da im verujemo na rec da to stvarno jeste tako kako oni kazu, a bez i trunke dokaza da je to i priblizno tako.

Mislim da bi im bolje bilo da malo manje pricaju i razmecu se pricom da ce to biti spektakularno a da vise rade kako ne bi ponovili neke greske iz Obliviona koje se nisu dopale dobrom broju igraca (a koje smo pominjali toliko puta).

I da, necu bas nista da ocekujem od Bethesde i TES V jer mislim da je tako bolje i za mene i za njih. Od Obliviona sam na osnovu onoga sto sam cuo pre izlaska igre ocekivao bas mnogo i sto je ocekivanje bilo vece tako je analogno tome i razocaranje na kraju bilo vece, da ne kazem ogromno. Ovako ako bas nista ne ocekujem mozda me i prijatno iznenade, a u najgorem, ako nista drugo bar nece da me razocaraju.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke