Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2015, 18:58   #9886
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Terminator Genisys



Сви ми волимо Терминатора због Шварција, а и показало се да без њега то није исти филм. Овде Шварција има, али недостаје доста тога, а можда највише - амбиције. Прича је безвезе, тотално "Б" класа, глумци су се и са тиме борили (Емили мало мање, али ни њој није било лако), да није специјалних ефеката, богами... Али на крају дана, у овом филму глуми Шварци, у питању је Терминатор.. Које су шансе да филм не одгледате и зашто га не би одгледали?

@Romantic - "ја филмове гледам да повежем и са стварношћу, јер оно не делује као потпуна научна фант. Погледај нас само, као да смо у вирт. стварности"

Ако баш на томе инсистираш, онда књигу у руке (Jean Baudrillard - Simulacra and Simulation) и знај да су сви глумци морали да је прочитају, она и јесте основа за овај филм. Лично бих се моментално пријавио за Матрикс, и то ону првобитну верзију која је била савршен свет, савршен живот од које би људи полудели. Баш да видим шта ће ми се догодити Видим на основу твојих питања да ти филм није баш јасан и да га ниси довољно пажљиво гледао. У првом имаш већину одговора, друга два су комерцијални наставци и резултат силног новца и алавих продуцената. Срећом па Ваховски дуо није упропастио претерано основу филма, она глупа битка увек може да се премота
Rockstar je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke