Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2015, 20:12   #9895
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Paper Towns



Да ли ово филм или реклама? Да ли је Кара Делвињ ружна или лепа? Од прослављеног "The Fault in Our Stars" аутора стиже најновија екранизација и прави глумачки деби овог контраверзног супермодела. Како пратим британску штампу, глумачке амбиције ове манекенке ми нису непознате (већ неко време похађа часове глуме, чак је и најавила повлачење са модних писти), али како то изгледа у пракси?

Рекло би се да мора то боље. Оно што се мени допада је њен дубок, промукли глас а онда још и шушка при говору и генерално је симпатична, али то није довољно да би била глумица. Буџет од 12 милиона није страшан (али није ни мали јер овде нема претераних филмских звезда) и филм као филм је чак и квалитетан, леп за гледање, но сама књига је онако... Модерна, мушка страна женске патетике, рекао бих. Пошто Кара бежи од куће, а овај њен је тражи, то значи да већина филма пролази без ње и тај део је доста добар. Генерално добро замишљена прича (типичан "амерички neighborhood", "girl next door gone bad" etc) на крају се (по мени) "квари" беспотребном љигавштином и филм готово да делује дечије, али то не мора да буде лоше. Вреди га видети, препоручио сам га неким пријатељима, па ћу и вама.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke