Prikaz jedne poruke
Stara 6.1.2017, 13:23   #4072
McLovin1982
Član
 
Član od: 25.12.2015.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 330
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 41 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
e nešto sam baš to razmišljao slično ko ti... gledao sam kad igraju arenu, u vleikoj većini slučajeva imaju odličan muligan. Ja da bi dobio dobar tempo treba da oprasim tri vepra, podojim dva metzeldera i lansiram mertesakera.... ne znam svtvarno šta. Kod njih laganica, preko 80% im dolaze ekstra kaarte. Koristim i addonove i svašta. Dobro, nisam neki mnogo iskusan arena igrač, ali Gadzetzan mi dosta slabije ide arena. Nisam uspeo 5 da prebacim

A i za ranked, nemam ni jedan jedini kompletno normalan dek, fali mi masa legenda. Mislim svi bitni. Kog god da kažeš meni fali, ne može da se promaši - probaj
Ali igram tako, zanimljivo mi. Čekam pala da mi se padne da probam arenu s njim. Nisam igrao ni sa drudom, hunterom ni šamanom arenu još. I da bude nesreća veća, sinoć na 2-0 i gotovo pobedu za 3-0 nestade struje i yebi ga u doope
Ja arenu ne igram pa ne znam, ali kad im vidim win rate preko 70% a ja 50% sa istim dekom, ke.a mi se. Ali primer, samo Reno moze da ga izvuce u sledecem turnu i on ga u 80% slucajeva izvuce, bas ta karta mu dodje i tako stalno. E pa druze moj, to nema veze sa znanjem ili random RNG vec samo sa povlascenim statusom od strane Blizzarda.
McLovin1982 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke