Prikaz jedne poruke
Stara 19.8.2022, 4:52   #415
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.800
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Uzeo na kraju bas taj Turtle Beach Stealth 600 Wireless, koriscene, za 20 evra iz oglasa.

Cena je takva jer su malo ostecene na plastici iznad earpad-a, ali bez uticaja na rad (da nije naglaseno u oglasu ne bih ni izvalio verovatno). malo sam ih ucvrstio u kucnoj radinosti, just in case.

Ovako su kao nove, deluje da nisu ni dve nedelje koriscene.
Zvuk je meni top. Ima i basa i visokih, jasnoca je tu. Nije za ljude koji hoce da ogluve, ali idu jace nego sto bih ih ja ikada pustao + bez trunke kasnjenja za slikom.
Povezivanje ne moze jednostavnije, domet vrh, rade u svim okolnim sobama, koliko vidim i baterija drzi satima.
Presvucene tkaninom tako da uvo super dise i ne greju, udobne su, nece lako da spadnu, a ne stezu cak ni moju glavinu.
Ako i zatreba, jastucici se lako menjaju, ima ih da se nadju.
Mikrofon mi ne treba pa ga nisam ga ni probao, citao pre porucivanja da je i on dobar.

Ne bi mi bilo zao ni da sam uzeo nove i platio punu cenu koja je svuda bila od 60-90e, ali mislim da trenutno imaju negde da se nadju i na akciji za 50e (sto je po meni odlicna kupovina). kada su izasle kostale su oko 100$ na amazonu (https://www.amazon.com/Turtle-Stealt...072Q4Y5FV?th=1).

Jedino plastika da ne popusti vremenom (vidim da im je to glavna mana), ali se uglavnom da zakrpiti.

Poslednja ispravka: polarnimeda (19.8.2022 u 10:49)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
DiNDiNBrE (19.8.2022)