Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2022, 3:47   #416
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Potrebna preporuka za nove sluške. Prethodno sam imao hyperx cloud II, bio sam jako zadovoljan. Problem je što retko koristim slušalice pa za 4 godine sam možda koristio oko 50ak sati, možda 70 najviše. To ih nije sprečilo da se ona veštačka koža raspadne, a još gore, onaj gumirani premaz pretvori u odvratnu lepljivu smesu (iako sam ih držao pored kompa, čistio vlažnim tupferom nakon korišćenja itd). Iako sam in nekako osposobio (alkoholom skinuo onu ljigu od finiša) i stavio one plišane jastučiće i skinuo onaj pleather sloj sa rajfa, pošto se ženi jako svideo zvuk, poklonio sam joj jer ona više koristi sluška a ja, pak, zvučnike.

Mada, evo sad mi opet trebaju sluške, ali neću da investiram mnogo kao prošli put, jer jednostavno ne koristim dovoljno da mi se isplati. Šta bi bilo idealno:
1. Korektan zvuk na realtek integruši, ništa specijalno, ono da završava posao za gejming kad moram da ugasim zvučnike.
2. Da nema onaj gumirani finiš (sve do jednog uređaja, alata sa tim zlom u roku od 2-5 godina godina je počeo da degradira, rukavice mi trebaju da koristim). Gola plastika je mnogo privatljivija.
3. Ako ne bi imale potenciometar, bilo bi super (prošušte i posle se zezam sa prelemljivanjem); eventualno neka usb varijanta sa digitalnom kontrolom jačine zvuka (kao hyperx cloud)., mada sluške bez kontrole jačine su mi skroz ok
4. Mikrofon poželjan ali ne i obavezan, mogu da nađem sa alternativu.

Može li ovako nešto do 50 eur a da ima kod nas ? Trebalo mi što pre.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke