Prikaz jedne poruke
Stara 26.11.2007, 0:47   #17
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Commandos serijal

Ajde i ja da bachim par redova ovde...
Definitivno jedan od najomiljenijih serijala Svetu kompjuterskih igara .
Ja sam prvo igrao Beyond The Call Of Duty, pa 2.deo, pa 3.deo, pa Behind Enemy Lines.
4.deo FPS nisam probao (probao sam demo) i nije to to...

Najbolji deo, hmm, rekao bih Beyond The Call Of Duty.

3.deo je vise pucacina iz (izometrijske perspektive) nego sto je sunjalica (takvi su ostali delovi), a moje ime je Mr Shsh (ko je gledao Things To Do In Denver When You're Dead, dva metka up in you ass (head) i resena stvar ).

2.deo mi je bio previse lak. Jednostavno misije su bile prelake, i nisi imao potrebe da koristis nijednog drugog clana druzine (Pere Kvrzice ), osim Gnjurca (imao je oruzje sa prigushivacem i mogao je da baca noz, na srednje domete nezamenljiv), eventualno ponekad Snipera (na duze domete) i podrazumeva se Green Beret (jer je jedini on mogao da nosi tela i da ih sklanja sa otrkivenog terena). Tako da sam misije igrao dugo koristeci ovu taktiku, ali je bilo previse lako.
U BEL i BTCOD je ipak bilo potrebno vise taktike.

U Behind Enemy Lines nije moglo da se sacuvava (secam se te verzije, kada su ortaci iz srednje igrali), i pizdeli svi redom. Zamislite da igrate one cele dugacke nivoe, bez sacuvavanja da predjete. Neki ovde su verovatno tako i presli i brzo osedeli. Srecom ja sam mnogo godina kasnije nasao verziju koja je imala mogucnost save-ovanja...
Ovde su mi misije za nijansu losije nego u BTCOD, zato mi je on najbolji...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke