Prikaz jedne poruke
Stara 14.5.2013, 19:23   #1
sloba89
Član
 
Član od: 20.1.2010.
Poruke: 443
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 215 puta na 125 poruka
Određen forumom The Simpsons video igre

Od velikog broja igara sa Simponovima koji su izašle do sada koja vam je omiljena?nisam igrao sve ali igrao sam par njih,kao klinac sam na arkadnim aparatima igrao The Simpsons od Konamija koja je po meni jedna od najboljih beat em up igara i najbolja igra sa Simpsonovima uopšte,na Sega Mega Drivu sam igrao Bart Vs Space Mutans i Bart's Nightmare obe igre su teške i imaju pojedine probleme što je kod većine igrača kao i kod mene izazvalo dosta frustracija tokom igranja,na Sony 1 sam igrao Simpsons Wrestling tuča izmedju poznatih likova iz serije koja je veoma loša mada udvoje može biti zabavna pogotovo hardcore fanovima serije (ono što bih pomenuo da je jedan od boraca varalica Ned Flanders na njegovoj strani je bog lično, munje koje priziva pogadjaju igrača direktno i što je još gore kada jednom pobedite morate ponovo jer ga bog ponovo oživi sa punim heltom što bi rekao Homer Stupid Flanders ili samo D'oh!)i pomenuo bi The Simpsons Hit & Run koja vrlo dobra igra u stilu GTA igrara,evo i interesantnog videa sa Youtube koji prikazuje sve igre sa Simpsonovima koje su izašle do danas jedino fali na klipu fali The Simpsons Tapped Out koji se pojavio za mobilne telefone iOS,Android u Februaru ove godine.
List of The Simpsons Video games
sloba89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke