Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2013, 13:51   #134
Sandra90
Novi član
 
Član od: 6.9.2013.
Poruke: 11
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Predlozite mi dobru avanturu

Citat:
dzangrizalo kaže: Pregled poruke
Black Mirror 1, odlicna igra, sjajan plot, dobila je nisku ocenu kod kritike zbog nesto losijeg voice actinga i pre svega usporenosti karaktera tokom konverzacije, ali igra kao igra je stvarno fenomenalna. Veruj mi, avanture su mi omiljeni zanr, nema poznatog naslova da ga nisam presao, a ispred ove igre bi stavio samo "The Longest Journey". Prica o staroj velskoj porodici ciji istorijat pocinje u proslom milenijumu gde su dva brata, jedan okultista i druid a drugi veliki ratnik obozavan od strane naroda, poveli medju sobom rat, koji je na kraju ratnik dobio u poslednjem casu, ali je njegov brat poslednjim dahom prokleo citavo pokolenje. Igrac je u ulozi momka koji je porodicni dvor napustio posle velike licne nesrece gde mu je u pozaru jednog krila dvora poginula verenica, i sada se vraca da prisustvuje sahrani svog deda, pri cemu otkriva da okolnosti pod kojima je ovaj poginuo nisu bas karakteristicne za samoubistvo, koje je inace vec prihvacena varijanta dogadjaja. Eto, dosta da zagolica mastu, a ostatak u plotu koji vas tecno vozi kroz bogatu porodicnu pricu familije Gordon, uporedo sa istragom dogadjaja.
Definitivno cu je isprobati.. zvuci vrlo interesantno.. hvala puno!!!
Sandra90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke