tema: Overwatch
Prikaz jedne poruke
Stara 26.12.2016, 17:53   #449
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Schnak3 kaže: Pregled poruke
Jel igrao neko i Paladins pa da moze da uporedi ove dve igre?
Paladins pre svega odaju utisak amaterski odradjene igre. Na primer, izbor karaktera koji se pojavljuju u igri nema nikakvu postojanost i smisao odnosno imas karaktera koji se zove Ying koji je tipican anime karakter koji se bori na mapi koja deluje kao ruinirani hram Asteka i pri tome gura neko steam-punk vozilo krcato bombama. Nigde veze s vezom. Postoji jos par generickih mapa, tipa mapa na snegu ili mapa u nekom seocetu ali sve su toliko genericke i nezanimljive da je prosto sramotno nazvati to finalnom mapom.

I ostali karakteri su manje ili vise ripoff iz filmova, serija i drugih igara u pojavnom smislu.

Mape su sve na istu foru, zbir ravnih hodnika ukrasen nekim sitnim elementima cisto da ne bude da se sibate po praznom hodniku. I sve imaju taj Astecki smek (ove na snegu i po selima nemaju nikakav smek tu se nisu ni trudili) na koji nacin se to uklapa sa ostalim karakterima nemam pojma. Mislim da ni autori igre nemaju pojma. Gledano dizajnerski deluje mi kao da je igra u alfa verziji razvoja pa koriste proizvoljne elemente kako bi testirali igrivost, a ne kao dizajnerski zaokruzen produkt.

Price koje se vezuju za karaktere su potpuno sulude, na primer, Ruckus je goblin koji je dobio neki magicni cekic koji je potom pretopio i napravio odelo robota. Da, to ovako deluje bas smisleno. Karakteri su takodje poceli da budu kopije jedni drugih pa tako za sada Viktor/Tyra ili Sha-Lin/Cassie su prakticno cetiri heroja ali u praksi varijacije na istu temu. Jos jedan promasaj od strane dizajnera.

Graficki igra nema neki kvalitet takodje ali ces je zato terati na masini staroj 8 - 9 godina.

Po meni ako zelis da igras FPS igru za dzabe onda je ovo dobar izbor ako imas 30 evra i zelis da kupis neku igru ovog tipa, a dvoumis se izmedju Paladina i OW-a uzmi OW.

Poslednja ispravka: BobaL (26.12.2016 u 18:01)
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke