Prikaz jedne poruke
Stara 21.12.2020, 23:00   #3002
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Sramotno od njih da tako zavrse side quest? Hoces reci.. stvarno je toliko dobar side quest da je sramotno da nema tu jos, da se razvije cela prica i jos jedan side quest na to da se lepo nadoveze?
Salim se malo, ali da, radije bih da svaki taj side quest bude kao od neke druge igre main quest, sa jasnim krajem ili dobrim mini epilogom... pre bih to da nastave nego da mi srede max-tac kako valja ako krenem da divljam po gradu.

Odlicna igra ali su ih stvarno pozurili. Ustvari ovo je bas steta, kao sto rece pentraksil, sta uradi menadzment. Igra bi bila stvarno fenomenalna da su je radili jos 1 god da dovrse zamisljene sisteme i ispoliraju stvari.

Radio sam sad jedan quest gde pratite militech kombi. Interesatno je videti to pracenje kako je traljavo odradjeno tj. scripted sekvence koje se desavaju u toku. (namestanje drugih autombila kako vam iskacu bas kada ne treba i ostali trikovi). To bi trebalo da stvori neki izazov ali sama kola koja vam namestaju se stvaraju niotkuda i kojekavi zabodi sa njima. Mislim okej je, prodjes to, moras da napravis koji manevar, samo je generalno glitch fest.

Taj deo u GTA igri je puno ispred, prirodniji i bez tih evidentnih glitcheva, tako bi to odradili rockstar devs, ili bolje reci CDPR devs bi odradili nesto slicno da su im dozvolili jer ova igra stvarno ima sve i svasta i steta za ove kompromise i trenutne bugove.

Inace imam nekih 69 sati i jos sam u toku ciscenja tih vecih side-questova, main jos ceka, tu negde na sredini act II verovatno.
Mnogo mi se svidja combat ovde za divno cudo sta se sve pricalo. Kako su dobro odradjene puske, pistolji, tech oruzja, snajperi.... neverovatan feeling kada opalite metak iz overwatch snajpa... (kad sam video widowmaker da postoji isto... ha ha). Combat je bas dobar kad nabavite neke dobre igrackice. I onaj double jump... koliko dobra stvar haos, sada svaki gig ili quest gde trebas da inflitriras izgleda kao mesto endless opcija. Pomaze to koliko je Night City prirodno i predobro okruzenje, nisam ni sam bio svestan nekih opcija kako mogu negde da se "ubacim" a ne izgleda uopste kao da ti je namestena stealth ruta. Recimo u Deus Ex MD i raznim drugim igrama, ti dodjes na mesto, okej znas da imas dve opcije, guns blazing i stealth i onda samo pogledas 1cm levo desno i uh... vidi "conveniently placed vent for me to crawl in....". Drago mi je sto je to ovde uz Nighty City mnogo mnogo prirodnija opcija. Stvarno parkour ninja xD
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Iceman_37 na korisnoj poruci:
dushke (22.12.2020), player1 (21.12.2020)