tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 28.2.2022, 1:37   #201
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 694
Zahvalnice: 512
Zahvaljeno 161 puta na 107 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Takodje na misu i tastaturi. Ulazim dugo u ugru. Polako svojim tempom. Da ne bi ginuo ko lud moras da osetis igru. Da vidis sta zelii da li uspeva.
Moze da se desi na pocetku da od viska slobode boli glava.
Prve dva sedenja sam igrao sa malo entuzijazma . Privlaci me svet , deluje misteriozno nema putokaza,usamljen si na neprijateljskoj zemlji i ne poznajes je.
Iz iskustva znam da treba da mi nepoznato i banalno postane rutina ,da osteim fiziku sopstvenog lika u malom prstu i kad se to desilo , a vec pronjuskao okolo sad imam samopouzdanje i ideju sta i kako . Da ne spojlujem a jedva cekam da vidim sta ce biti tamo gde trebam da idem.



Kada sam prosli put ugasio igru svatio sam da sam se upecao jer sam jedva cekao da ustanem.Oko 3,4 sata plus koji sat u pravljenu likova mi je trebalo da me zgrabi igra posteno.Pocinnjao sam sa 3 lika.Konfesor je nekako svestran i ima tak sveti-ratnik vajb bar po pocetnom odelu.
To vam je kao neki kompleksna knjiga za sta niste spremni . Negde preko 200 strana iz Rat i Mir mi je bilo konfuzija, pregrst nebitnih likova , gomila ekspozicije i odjednom vise nisu razbacane informacije, imena u glavi, karakter ljudi maestralno naslikan i celu ti dinamiku nekako neocekivano si zapamtio i krece masivina prica kao ogromini valjak nekako lako i pitko sto ne bi moglo kracim jednostavnim uvodom u pricu sa jednostavnijom postavkom.

Tako i ovo. Sve ce da se uklopi . Samo polako svoijim tempom.
Igra je fenomenalna .
Ovo su retke igre koje su AAA i main stream po produkciji i broju igraca ali sustinski ne povladjuju masi nego jednom delu koji ni sam nije znao da mu treba tako nesto .

Sto se ocena tice to je kampanja. Ja bih dao 10 Elden Ringu a tesko da bi tako unilateralno svi isto uradili.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke