tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 1.3.2022, 2:03   #212
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Koliko ova igra sabija nije realno.
Potpuno se slažem, ja ne mogu da prestanem da se oduševljavam. Istraživanje se veoma nagrađuje, ne mogu da prebrojim koliko sam oružja i Ashes-a našao, a da ne pominjem levelovanje i budženje oružja koje ide uz to.
Ali lokacije, lokacije oduzimaju dah! Strašno je koliko je samo ova druga zona ogromna, igram je skoro ceo dan a ni pola nisam obišao. Jedva čekam da ubace dlss u igru pa da stavim na 1440p opciju. Razlika između 1080p i 1440p je kod mene ogromna, slika je kristalno čista na višoj rezoluciji, svetlo izgleda prirodnije i sve je nekako utegnuto. I mada je igrivo ipak ti dodatni frejmovi odnose prevagu, tako da ostaje 1080p dok se ne pojavi dlss.

Claymore sam nabudžio na +11 i sada sejem haos i pakao gde god da se pojavim.

Po meni, open world je pun pogodak, potpuno upotpunjuje ono što je falilo DS igrama. Mesta poput Stormveil Castle i dalje nude klasično DS iskustvo ali ja jedva čekam da se vratim jahanju i istraživanju.
Mini tamnice su generalno ok i što je najbolje, potpuno opcione.

Mali savet, i ja sam spasio neku likušu, liči na crvenkapicu, beli plašt i crvena kapa.
Kada se pojavi u Roundtable Hold pričajte i sa njom i sa kovačem, namestićete da mu postane šegrt i onda će moći da nadograđuje Ashes of War, tj. ona prizivanja.
Možda će biti potrebno nekoliko puta da se pojavite u Hold da bi se pojavile opcije za razgovor, nisam siguran.

Par slika od mene, spojleri za prve dve zone:
Spoiler za druga zona:





Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke