tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 2.3.2022, 1:30   #217
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Mislim da smo poceli malo da spojlujemo, nije strasno ali te neke tehnike i ostalo za ubijanje boseva odmah bi bilo dobro staviti pod spojler. Imena takodje, makar kasnijih bosova. Nije strasno ali nije ni tesko koristiti tag


@Cracked But Whole

Moram da se slozim sto se tice tog RNG aspekta. Margo mi je bio sasvim OK, tezak ali si mogao da predvidis neke napade i da se fino pripremis i ugodas. Ovaj sledeci koji pominjete je bio katastrofa za mene, RNG potpuni, ubacivanje nekih kombinacija napada nakon 50-60%....Krene celu arenu da oblece i da prosipa raznorazne elemente gde je skoro nemoguce izbeci, nikako da mu se pridje jer konstantno skace i oblece. AOE takodje. Plus animacije vatre su potpuni bezobrazluk, po meni, nema sanse da se odredi odakle seva i gde ide....

Lepo si rekao, uhvati taj umor ali onda odremas i opet ti se igra Mada mislim da jesu bezobrazni sto se tice nekih mehanika, pogotovu zbog ovog sto sam gore pomenuo....

Ja iskreno sada ne prezam od summona i pomoci ukoliko stvarno gubim zivce, volim izazov i idem solo kada god mogu ali nemam vise zivaca kao nekad da se vrtim danima oko jednog bossa. Nekako mi se cini da je glavni fokus igre vise istrazivanje, vise bih uzivao u tome nego bespotrebnog ponavljanja i cekajuci da mi se RNG bogovi smiluju....Mada do sada me je samo taj jedan bos iznervirao, ostali su mi OK za sada.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke