tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 2.3.2022, 3:23   #220
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Kapiram da ce raditi nastavak Sekira mozda u nekom ovakvom open world okruzenju ili Bloodborne 2.
Ja sam negde bas davno citao da je Mijazakiju zelja da napravi novu SF igru. Bilo bi lepo imati DS u nekom SF univerzumu (nesto kao Surge) ali mozda ce opet to na kraju biti jos jedan DS naslov Ako je odlican nemam nista protiv, mada nesto "novo" poput Sekira ili mozda bas NOVO, bi bilo jos bolje. Ne verujem da ce Elden Imati DLC.


Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Ček da vidiš neke miniboseve koliko su iritantni i nepredvidivi, ostaje samo da se vrtiš oko njega dok animacija ne prođe jer si u protivnom mrtav ako te dokači. Mislim na one grobnice i rudnike kojih ima dosta
Pobio sam njih dosta ali je vecina njih bilo bas lako i padalo iz prve/druge....Doduse na njih sam nailazio i jos nailazim dosta kasnije nego sto bi mozda trebalo, pa ide malo lakse. Mozda su malo "bezobrazniji" oni

Spoiler za spojler:
na povrsini u onim portalima okruglim


cini mi se da su oni nesto gori od ovih ispod

Sve u svemu, resio sam da pokusam sam ako moze, ako ne ne zelim da se nerviram i nemam nikakvih problema sa tim da odradim sum ili neku slicnu pomoc. Ima opcija koliko hoces Uzivancija mi je istrazivanje i "gradnja" sveta.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke