Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2022, 17:40   #925
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Ovo u Ukrajini najmanje ima veze sa zemljom. Rusija ima toliko terotorije da i sa 150 miliona stanovnika mozes reci da je prazna/pusta drzava. Sama je po povrsini mnogo veca od cele Evrope, to malo zemlje u Ukrajini je kao kap u casi. Razlog vojne operacije je nesto drugo..
Tajvan je druga prica, nije bas ista situacija kao sa Ukrajinom.
Ne vidim bilo ciji interes da se unistavaju fabrike cipova.
Baš to sam i ja pričao Ukrajincu, ali eto da ne osvaja ne bi ni bila tolika, najveća država na svetu, 22,5 Miliona kvadratnih kilometara, sad ne znam da li to beše SSSR ili samo Rusija.. a što se tiče motiva rekao bih pokušaj obnove SSSR i istočnog bloka, nisu malo izgubili ako gledamo ceo taj istočni blok, plus 14 republika, pa bi sad da povrati staru slavu silom i oružjem iz tog perioda

A što se tiče tajvana, nadam se da će drugovi rukovodioci dobro da razmisle jer Tajvan ima puno fabrika u Kini, eto pogledaj matičnu šta na njoj piše, designed in Taiwan, made in China.. zapošljavaju tajvanci milione kineza u tim fabrikama, neće da bude dobro za nikog ako počne opet neka kriza, taman prestade rudarenje, korona još bukti, vidiš kako je u Kini zatvore ceo milionski grad zbog 3 slučaja, samo nam još fale i ratovi, možemo da se oprostimo od novih grafičkih do 2030 ako i tamo krene neko *****e
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke