Prikaz jedne poruke
Stara 9.8.2022, 21:43   #937
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

kao i svi proizvodjaci i gigabyte ima svoje tiere. onaj eagle je izgleda plastikaner, gaming oc je srednja klasa i meni pod rukom deluje bas ozbiljno, metalan je (nije da nesto mora da znaci), a najjaci su gaming oc pro i aorus master.

ljudi se uglavnom zale na neke njihove proizvode sa vodenim hladjenjem. i gigabyte generalno svrstavaju tamo negde iza evga, asusa i msi. sto ne znaci da je npr. msi ventus za preporuku, vidim da se izbegava.

da nisam uzeo gigabyte, uzeo bih asus dual/OC. prvo sam njega i gledao jer je bio koju hiljadu jeftiniji, ali ga nigde (nisam gledao madjare) nisu imali da ga brzo isporuce, a meni bilo zapelo da bih mogao da isprobam prethodno nabavljene komponente koje su cekale grafu. da ne bude da ako nesto vracam to bude posle 10 dana. i kada videh da se po nekim listama gigabyte kotirao dosta iznad tog asusa, povukoh okidac.

moja prethodna grafa je recimo bila palit. tada nisam nista razmisljao, samo uzeo jer su nju imali samo od gtx 960 i bila je savrsena od prve do poslednje sekunde, kada je presla u kutiju. ni jedano ciscenje nikad nije trazila. nije se cula. top bila. 8 godina. da me gigabyte upola posluzi i necu se mnogo smoriti.

a u sustini ce biti ko sto vec rekoh... kolko platis, otprilike tolko dobijes + lutrija kakav komad upadne.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke