Prikaz jedne poruke
Stara 7.9.2022, 3:24   #35
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 9/2022

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Opet ću morati da ponovim. Redakcija nema nikakav uticaj na štampariju, tiražnu službu, pretplatu, marketing,... Naš posao je da napravimo časopis koji treba svakog prvog da se pojavi na kioscima. Ovaj forum ima za cilj da promoviše časopis, kao i naša aktivnost na raznim društvenim mrežama. Ovde raspravljamo o tome šta vam se svidelo u broju a šta nije i mi vas dodatno obaveštavamo o stvarima o kojima nešto znamo. Kada nije do nas i to vam kažemo. Mi nismo samostalni i radimo u jednom velikom sistemu. Neke stvari su jednostavne prekomplikovane u velikoj firmi. Hvala na pažnji.
Kako nema? Jel' ti razgovaraš s tim ljudima? Glavnim urednikom i direktorom? Jel ne možeš da im preneseš da neki kupci časopisa (ja, na primer) smatraju da se ponašaju krajnje bezobrazno? Jel tebi lično svejedno što se mi ovde osećamo zapostavljeno, a verni smo ovom časopisu?

Ja Svet kompjutera čitam od 1986. Živim u US, i papirno izdanje mi je nedostupno (u bilo kakvom razumnom roku). Pre nego što je krenulo elektronsko izdanje, moji su mi kupovali, pa slali poštom. Putovao je po 3, 4 nedelje. Stizao u pocepanoj koverti, a jedan broj nikad nije ni stigao. Verujem da nisam jedini u toj, ili sličnoj situaciji. I glavni urednik i direktor ne mogu da se udostoje da objasne situaciju i nadju bolje rešenje!? Zašto? Ilustrovana Politika i Politikin zabavnik izlaze na vreme.

Imam svoju firmu ovde (mačevalački klub). Imam jedno 70-100 ljudi koji treniraju. Uz mene u klubu radi još nekoliko zaposlenih. Klupski menadžer je zadužen za komunikaciju, i ona rešava oko 90% pitanja koja nam dolaze. Sa ostalih 10ak % moram ja da se pozabavim. I odgovaram. Upravo (ovde je nešto posle 21:00) su mi stigle neke poruke na koje nisam morao odmah da odgovorim, ali znam da je onome ko je poslao jako važno (oko upisa na koledž), i naravno da sam uzeo i odgovorio.

Na moje pitanje da li bi gospodin Mošorinski mogao da napiše jedno izvinjenje i objašnjenje, odgovorio si "za sada ne". Zašto?

Nadam se da ti je jasno da ove žalbe dolaze od ljudi kojima je stalo do SK. Koji svoj novac troše na SK. Koji i dalje veruju u SK. Upravo to mi je najnejasnije u celoj priči. Mi koji smo garantovani kupci SK, smo gurnuti u ćošak, i zapostavljeni. Logike bez.
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke