tema: The Ripper
Prikaz jedne poruke
Stara 11.7.2007, 21:53   #27
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom

Konacno sam i nabavio(zahvaljujuci Pattonu i DeCoy-u ) i poterao igru-malo je reci da je fenomenalna
Mada,u gornjem uputstvu je Patton malo zbrkao redosled
Potrebno je prvo prebaciti zadrzaj prvog cd-a(ili image-a)u neki folder po izboru i onda izvrsiti patch-ovanje sa pomenutim patch-evima koje treba kopirati u INSTALL folder sa cd-a i aktivirati ih(logicno,prvo 1.03 pa 1.05)
Tek posle toga treba pokrenuti instalaciju po uputstvu koje je ostavio prijatelj Patton(INSTALLV.BAT i SETUPV.BAT se nalaze u pomenutom INSTALL folderu)
Ako se ne patch-uje,instalacija uopste nece poceti zbog VESA drajvera sto btw patch dodaje(INSTALLV.BAT i SETUPV.BAT )
Posle ovoga je dovoljno postupiti po uputstvu,mount-ovati cd i startovati igru iz instalacionog foldera sa RIPPERV.BAT(kopiran sadrzaj cd-a moze slobodno da se obrise )
Inace,stavio sam broj cycle-ova na 25000 i to dynamic i sve radi ako podmazano(sa manjim brojem(oko 20000)cycle-ova i normal vrednoscu je malo seckalo)
CPU je Celeron na 3,2GHZ tako da

E i jos nesto!
Da li neka dobra dusa poseduje Svet Igara u kome je bio sjajan opis Rippera(Slobodan Macedonic)
Ako ima-mogao bi da bude dobar i skenira tu stranu ili dve i da mi se javne na pm
Ja sam nazalost taj SI izgubio-tacnije,pozajmio sam ga jednom davno nekim dripcima koji mi ga nikad nisu vratili-zaturili ga negde

Poslednja ispravka: DeCoy (28.8.2007 u 12:01)
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke