Prikaz jedne poruke
Stara 20.2.2008, 19:03   #232
vladale
eat, sleep & blink
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 1.685
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 180 puta na 137 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku vladale
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Odzvonilo pirateriji je naslov koji sam video na FMSerbia, a evo i teksta:

Vec sa ovom verzijom menadzera tj njegovih patchova SI je poceo da primenjuje svoju strategiju borbe protiv piraterije. Na zalost zbog nase kupovne (ne)moci mi smo jedna od zajednica koja ce najvise biti pogodjena ovime. Necu ulaziti u tehnicke detalje kako i sta SI radi jer je to naravno poslovna tajna SI games-a, ali ono sto nas potrosace zanima je sledece...
Mnogi bagovi na koje se zali vecina igraca su upravo namerno ostavljeni i toga ce biti sve vise, ti bagovi su sastavni deo ME, taj deo igre ne mozemo editovati, a oni su se pobrinuli da se pach ne inplementira isto na legalnu verziju i onu krekovanu. To ce tek biti izrazeno na FM09, onaj ko bude zeleo realnu igru bice primoran da kupi originalnu, daleko od toga da krekovane verzije nece raditi, ali igra svakako nece biti ista.
Nama ostaje da smislimo neki nacin da se prilagodimo ovome, vremena imamo do izlaska nove verzije FM-a.

Diskusija

Moje mišljenje o ovome: Mislim da samo žele da nas uplaše, i da će se uvek naći neki način za razbijanje zaštite. Da, ja koristim piratsku verziju FM-a, kao i svi ostali.
vladale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vladale na korisnoj poruci:
next (20.2.2008)