tema: Still Life 2
Prikaz jedne poruke
Stara 20.4.2009, 23:24   #2
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Still Life 2

Ali sve ovo nije nista u poredjenju sa atmosferom i dozivljajem. Sta bi ste vi uradili da vas neki manijak odvede bogu iza nogu, saopsti vam da ce vas unakaziti na spektakularan nacin i ostavi vas same u nekoj sobi? Mislim da bi uradili sve zivo samo da se odatle izbavite. A sta radi Paloma? Filozofira i prosipa glupave komentare. Glasom nafurane plavuse kad joj ponudite da pomiluje zabu, komentarise da ni za zivu glavu nece dotaci izolovani gajtan da bi sprzila elektroniku zastitnog polja koje je sprecava da pobegne. A uz to je opustenija od Velje na saboru u Guci. Mora da je citala walkthrough pa zna da ce se izvuci. A tek serijski ubica. Covek koji zavlaci policiju i FBI kao od sale, ostavlja zarobljenicu samu u prostoriji u kojoj ima gomila predmeta koje moze iskoristiti za svasta. Recimo, ja bih pokupio zarac, natempirao se kod vrata i sacekao da manijak svrati. Kad bi usao imali bi jednu veliku brutalnu scenu i The End.

Da skratim, i onako sam ga vec posteno oduzio. Ne verujem da ce od ovoga ispasti nesto dobro, ali tako to obicno biva kad posao poveris nekome ko za to nije dorastao. Iskreno se nadam da ce na kraju od ovoga i ispasti nesto dobro ali cisto sumnjam.



Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Shlaymara na korisnoj poruci:
Dio37 (21.4.2009), Djordje Turjacanin (21.4.2009), ezenkiel (21.4.2009), Ketchua (21.4.2009), LoshMeeBre (21.4.2009), Morava (21.4.2009), Pjanovic (20.4.2009), snežana stanković (22.4.2009), zdenkosilk47lvl (24.4.2009)