tema: Still Life 2
Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2009, 18:12   #14
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: Still Life 2

Svakojake predmete sam imao u inventaru u zadnjih 20 godina koliko igram video igre... Bilo je tu i bičeva, bicikala, ogromnih štapova sa šakama na vrhu, majmuna (živih), ali MADRAC sam držao po prvi put. Gde to ovoj curu stane?

Utisci? Razočaran sam, šta drugo reći.

- Grafika slaba, daleko ispod prethodnika (to što je 3D, mačku o rep). I zaključana na 1024x768 pa (na mom monitoru) izgleda još gore. Možda će to zakrpiti do izlaska konačne verzije.

- Ovo što sam od priče video deluje krajnje tupavo. Shlaymara je napisao u čemu su problemi da se ne ponavljam.

- Voice acting mi je sumnjiv, ali rano je reći. Igraću je, u svakom slučaju, ali se plašim najgoreg.

Ovo mi dođe kao da neka B grupa pravi filmski nastavak odličnog trilera. Original (Misterija X)je, recimo, režirao Martin Skorseze, glavnu junakinju je glumila Nikol Kidman, njenog oca Entoni Hopkins a njenog šefa Morgan Frimen. Postigao je veliki uspeh, sjajne kritike, mnoge nagrade.

I onda studio proda pravo na snimanje nastavka nekom desetom. Snima se Misterija X2. Režiser je sada Uve Bol. Agenticu igra Kristina Loken, oca glumi Stiven Sigal (biće i tuče, ali samo krupni kadrovi) a šefa Majkl Dudikof. Pa ko voli, neka navali!


Citat:
Red Wing kaže: Pregled poruke
Glavni razlog sto cu odigrati ovu igru je da vidim misterioznog ubicu iz keca i da proverim da li su moje predpostavke o tome koje on tacne...
To "objašnjenje" o ubici ne mora ovde biti smisleno, pošto igru ne radi isti tim i očito se ne drže okvira koji je postavila prethodna igra.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nergal na korisnoj poruci:
Pjanovic (24.4.2009)