Prikaz jedne poruke
Stara 16.7.2009, 22:54   #15
Maverick
Član
 
Član od: 13.11.2007.
Lokacija: Planet Earth
Poruke: 289
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 84 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Windows 7 - Build 7600+

Ajd malo i ja da lanem koju.
Win 7 build 7600 x64 (RTM ili ne nije toliko ni bitno)
Radi stvarno stabilno, prepoznao je dosta uređaja, a ostale uređaje tipa genius eye 312 web cam, štampač hp1018 sam instalirao relativno lako, potrebni su drajveri od viste x64, pokrenuti u compatibility mode vista service pack2 i administratorskim dozvolama, i sve lepo radi.

Od igara, instalirao Street Fighter IV, Titan Quest, Call of Dutty 4, Shadowgrounds Survivor, Ventrilo, XFire i nikakvih problema nema, doduše trebalo je da instaliram direct x9 zbog nekih fajlova ali je sve bezbolno prošlo.

Od "ozbiljnih" programa lepo rade Photoshop CS4 x64, Corel X4, Nod Eset Smart Security 4 x64, Nero 8, Team viewer, Skype, Pidgin, Daemon Tools Lite 4.30.4, uTorrent, KMPlayer, Acrobat Reader 9, Bear Share, Google Earth, Win Rar 9 beta x64, Office 2003, Total Commander 7.04, Firefox sa adobe flash, Incredimail, Mikrotik Winbox, Putty, Screamer Radio.

E sve ovo lepo radi, brzo, stabilno, jedino što sam primetio, ali možda i tripujem, ili je do Catalysta, temp. grafičke u idle je na Win XP bila 51C a na Win7 46C.

Suma sumarum, Win XP leti sa kompa, a ostaje Win 7 (zato sam i rekao da mi nije ni bitno da li je RTM ili ne, dobro radi)...
Maverick je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maverick na korisnoj poruci:
uros@3D (17.7.2009)