Prikaz jedne poruke
Stara 8.10.2010, 16:06   #144
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Svet kompjutera 10/2010

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Recimo ovako - objektivna istina je da prdež smrdi i da ljudi ne vole smrad. Dakle, kad bi Kuzma recenzirao prdež on bi zaključio da smrdi i da zato objektivno ne valja. Ali, uvek se nađe neko kome će prdež da miriše i to je to subjektivno mišljenje.
Sve je to lepo, al ne vidim kakve veze ima sa M2.
Dakle, objektivno misljenje je da je ta igra ocajna, i da... smrdi ?
Nece biti, pogotovo kada se neko licno unosi u opis neke igre, kao sto MK to radi.
Dakle njegov opis, je veoma subjektivan.

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Sa tehničke strane igra je možda imba, ali je DOSADNA! Iole zanimljivije misije tj one u kojima ima nešto da se radi su ona u destileriji alkohola, zatim ona u klanici, napad na kineski restoran (to me previše podseća na jednu scenu iz filma Year of the Dragon), možda još eventuelno jedna koju sam izostavio. Nisam napaljeni klinac da se ložim na mafijaški život pa da uživam dok se vozim do kupleraja, odgledam glupi filmić sa pušenjem, gledam kako se ušljemaju kao svinje, pa ih onda odvezem da zakopaju neki leš. Ili da se odvezem do protivničkog bara, gde onda držim levo dugme miša i znači gledam kako ga zajedno sa svojim pajtosima rešetam mecima... Da prodajem cigarete sa kamiona...

I rekao sam već da mi je žao ovih iz 2kCzech-a što su se trudili da naprave tako detalan grad, tako lepu grafiku, tako realnu fiziku... džabe sve to, kada to nije primarno u jednoj ovakvoj igri.
Ja nisam ni rekao da je igra ultra zabavna.
Samo reagujem kada neko neopravdano kritikuje segmente gameplaya koji valjaju, ili ih smatra nevaznim, a itekeko su vazni.

Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
Ispada da njegovi zahtevi i očekivanja jesu porasli, samo dosta publike i dalje ne gleda šta im se nudi. Tako će biti dok god ne plaćaju igre. Kad budete izdvajali svoj dinar za svaku igru koju igrate, onda će vam recenzije više značiti i nećete reći "možda ne valja sve ovo nabrojano, ali ove dve stvari su super"
Pa eto ti primer, kad MK uzme na sva usta i nahvali Halo (evo bas onaj u ovom broju), i neki klinac koji recimo ima nechipovan Xbox, ode i kupi ovaj Halo i zestoko se razocara, jer je procitao da je igra odlicna, ne bi valjda kuzma neku igru prehvalio i precenio, a neku drugu potcenio, ma gde bi on tako nesto uradio .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke