Prikaz jedne poruke
Stara 15.10.2010, 15:22   #154
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Svet kompjutera 10/2010

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Shvatio sam te. Moras da branis svoje stavove. Razumijem te u potpunosti. Ali ti kao da nikad nisi gledao neki dobar krimi film, neku seriju ili bio u prilici da se druzis sa nekim ljudima iz branse. Kao da Mafia 1 nikada nije postojala. Evo imas na PTC-u ponovo repriziraju Sopranove pa ti preporucujem da je obavezno odgledas. Jedna od najboljih serija ikada.

Dzaba sve tehnikalije, grafika, fizika ovo ono... Sve je to sminka. Nam treba dobar gameplay. Pogledaj neke od modernih sand box igara u sta su se razvile. Koliko su napredovale te igre. Mafia 2 nije ni mrdnula nego je napravila korak unazad u odnosu na skoro 10 godina stariji original. Nema nista osim linearne kampanje, koja je po pravilu trebalo da bude vrhunski ispricana. Cak ni to nismo dobili iako smo svi bili svjesni da ce igra, iako sand box, biti kriminalno linearna.
Jel sam ja rekao da je M2 na nivou M1, nisam, i naravno da ne mislim to.
Al reci da je M2 losa igra, to je vec lupetanje, cak reci i da je prosecna.
Igra je dovoljno kvalitetna, da joj posvetis 2-3 popodneva.
Ajde razumeo bih nekoga ko je platio igru 40-50e, koliko god da kosta, pa da se razocara, pa da kaze, kratka je, nije na nivou M1 sto sam ocekivao, ali skinuti igru sa neta za dzabe i posle ovako je blatiti, to je suludo.

M1 nije bila sandbox igra.
Gledam The Sopranos.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke