Prikaz jedne poruke
Stara 21.12.2013, 19:08   #17497
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Nisi ti ništa dokazao, dokazao si samo da bi T-69 pre uništio T-44 kad bi oba tenka stajala u mestu i napucavala se. Da li si u obzir uzeo brzinu rotacije kupole T-69-ke, tj. da li ista može da isprati T-44 i puca te 4 granate bez delića sekunde zadrške.
Naravno, ovo se slazem ali covek je dosao ovde i izneo :
"I ne dobijam ja T69 zato sto sam ja bolji igrac, vec zato sto je brzi tenk u dogfightu i zato sto za 25 sekundi svaki T69 pogine jer nema vremena za reload a nema ni bezanja jer je 1v1 "

Tako da sam to osporio. Nista se ne moze tu dokazati. On je covek izneo nesto sto je za njega temelj i kraj pa sam mu racunski pokazao da nije bas tako. Toliko sto se teorije tice. Ovo nema smisla dalje polemisati jer u igri nema ovakvih uslova niti oba tenka imaju full helt. Ako T-44 ima 900 helta a t69 pun sarzer tek tu nema sta da trazi ili obrnuto ako kod T69 nije pun sarzer....
MSM bezveze je sad tu izmisljati.
Osnovni cilj mojih racunica je bio taj da mu pokazem da ono sto je izneo u prvom postu vezanu za ovu temu nije JEINO TACNO I DA SE NA OSNOVU TOGA NE MOZE IZVUCI ZAKLJUCAK DA T-44 UVEK dobija T-69 1-1 kao sto je on dobio tog lika u timskim borbama

PS a sta mislis da T44 uvek moze da kruzi neometano oko T69 bez da mu ovaj pridje i onemoguci kruzno kretanje oko njega ili da T-44 nece upasti u neku rupu pa promasiti hitac???
Sve receno
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke