Prikaz jedne poruke
Stara 10.1.2016, 2:42   #2235
Porsche
Starosedelac
 
Član od: 8.12.2007.
Lokacija: Loznica
Poruke: 2.808
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 690 puta na 524 poruka
Određen forumom Re: Da li neko zna koji je ovo film?

Citat:
gavranpero kaže: Pregled poruke
Ev da i ja pokusam da saznam na ovaj nacin o kojem je filmu rijec. Prica je o arhitekti koji nadgleda mostove. Njegov san je da jednog dana zatekne zgodnu djevojku kod svoje kuce . Sto se u stvari i desi. Vozi Fiat 500 u filmu. Znam cak i pjesmu koja je koristena u filmu, ali mi to nije pomoglo da nadjem film. Takodje u filmu njegov kolega sanja o djevojci koja bi mogla da leti i na kraju upoznaje jednu koja leti sa helikopterom .
Citat:
Porsche kaže: Pregled poruke
I ja sam gledao davno ovaj film i baš me je muzika podsetila na njega.

Mogu da dodam ako se dobro sećam da je valjda ta devojka ima problema sa zakonom pa završava u zatvoru i film se završava tako što se njih dvoje nalaze i u autu završavaju uz ljubavnu romansu. Film je stvarno dobar. Evo ja već tragam nekih sat vremena i ništa.
Citat:
gavranpero kaže: Pregled poruke
Gledao sam vec, nema nista o filmu.
Citat:
gavranpero kaže: Pregled poruke
Jeste, film je ako se ne varam na engleskom.

Mislim da je iz 80-ih

Toliko se bas ne razumijem.

100%.

Pokusacu malo detaljnije. Dakle, mladic nadgleda stanje mosta i tu ostavi parkiranog Fiata. Djevojka po imenu Carol, nedavno pustena iz zatvora sjedne u auto i odveze se ( ne mogu da se sjetim detalja, uglavnom nije rijec o kradji ). Vozeci se u grad, pronadje njegovu kucu i odluci da ostavi auto tu ( mozda se cini glupa radnja, ali nije tako. ne mogu da se sjetim detalja ) On se vraca kuci i zatice nju u svom krevetu , u kojem je ona , razgledajuci kucu slucajno zaspala. Odluci da nista ne preduzima nego da saceka jutro. I kako to vec ide, ona mu se svidi i dopusti joj da ostane neko vrijeme dok se ne snadje. Ona da bi mu uzvratila na gostoprimstvo, odluci da mu promijeni sve stvari, namjestaj, tepihe i sl. Mladic se vraca sa posla i zatice ispraznjenu kucu. Prijavljuje policiji i istovremeno se ona vraca sa novim stvarima. Naravno, nesporazum se razrijesi, ali posto je ona pustena uslovno iz zatvora, a ima prijavu, mora da se vrati u zatvor. Nemocan da bilo sta uradi, on odluci da iznajmi kola sa razglasom i da pred zatvorom pusti pjesmu ( kako bi joj rekao da je voli i da je uz nju ). Nju pustaju iz zatvora i ostalo se zna ...... .

Nadam se da sam bio detaljan. Nisam ljubitelj ovakvih filmova, ali ovaj mi je ostao u sjecanju. Mozda zato sto sam ga davno gledao
Posle 6 godina konačno sam ga našao

Sweet Nightmare
http://www.imdb.com/title/tt0120732/?ref_=_48
Porsche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke