tema: Morrowind
Prikaz jedne poruke
Stara 15.9.2016, 15:10   #1300
Ulqi86
Član
 
Član od: 14.9.2012.
Poruke: 57
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Morrowind

@zokocx

Vvardenfell je ostrvo na kome se desava radnja treceg serijala TES-a. Tamriel data ti je mod i on donosi mainland Morrowind-a kao sto vidis ovde na slici.

https://www.imperial-library.info/si..._morrowind.jpg

Od pre neki dan u Tamriel data mod je upakovano jos dva veca moda koja sam gore napomenuo, ono bukvlano saradnja modera da se doprinese jos boljem rezultatu moda. Ali ovaj mod nije zavrsen, u beta fazi je, i kao sto vidis mainland je veci i od samog Vvardenfell-a. Lore friendly i nove avanture za veterane igre.

Prvo probaj vanilla verziju da vidis koja je razlika izmedju III i V, jer je velika, da dzaba ne modujes ako ti se ne svidi, pogotovo kombat jer je u pitanju dice rolls.
Sporija je igra od V, ja kada sam pocinjao da igram morao sam dosta puta da krenem ispocetka, da skontam u stvari kako se igra.


@Andross

Kako se ko odluci, kako kome odgovara. Dosta ljudi ne voli overhaul jer neke teksture i nisu bas lore friendly, dosta je bagovit nekome, sve zavisi kako neko hoce da moduje i kakav komp ima. Ja sam koristio overhaul kada sam zadnji put presao igru, ali imas ljude koji zele striktno vanilla verziju sa sredjenim bagovima.

Ja cekam OpenMW. 1.0

Poslednja ispravka: Ulqi86 (15.9.2016 u 15:18)
Ulqi86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke