Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2017, 0:44   #382
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Intel Coffee Lake

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
7700k, CM212X, zatvoreno kuciste sa dve 1070ke u SLI-u (koje dodatno dizu temp.) i oko ~26 stepeni u prostoriji. Ne divlja stalno ovako, ali ovo je uvek bila potpuno normalna pojava kada se FPS pusti na 120+ ako karte toliko mogu da izguraju. R6, doduse, je ipak najredovniji po tom pitanju. Moguce da su sve one silne eksplozije i destrukcije zidova dosta zahtevne po CPU? Ne znam...
Ne znam kako se 7xxx serija ponaša ali vidim da zna da divlja, ali moj 4790k u Silenciju zna da ode na i na 80 stepeni kada pustim neki render koji traje vise od sat-dva vremena, ali generalno je i Silencio 352 tolko zaptiven i mali da mi to nije čudno... A i skoro negde gledah klip da je za mala kućišta mama mara blower-style vent za grafičku kartu, i da takva karta skida i do 10 stepeni na procesoru zato što ne izbacuje vruć vazduh u kućište. Ali ko da sluša turbinu. Iako volim male računare, definitivno više ne pravim microATX računar za posao... Samo full tower dobro provetren ili sa nekim all in one vodenim...

Poslednja ispravka: muki85 (16.10.2017 u 0:53)
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke