Prikaz jedne poruke
Stara 1.5.2020, 2:47   #306
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Sta si ****** rekao o meni, ***** mala? Samo da znas da sam zavrsio kao najbolji u mojoj klasi u Navy seals-u, i bio sam ukljucen u brojnim tajnim napadima na Al-Kaidu, i imam preko 300 potvrdjenih smrti. Ja sam treniran za guerila stil ratovanja i ja sam najbolji snajper u celoj armiji ujedinjenih drzava. Ti meni ne znacis nista vise od jos jedne mete. Ja cu te izbrisati sa ove planete sa preciznoscu koju nikada nisi video u ovoj egzistenciji, zapamti moje ****** reci. Ti mislis da mozes da se izvuces sa *****ima koje govoris meni preko interneta? Razmisli opet, drkadzio. Dok pricamo ja kontaktiram moju tajnu mrezu spijuna kroz SAD i tvoja IP adresa se trazi sada zato se pripremi za predstojecu oluju, crve. Oluja koja ce izbrisati tu pateticnu malu stvar koju zoves zivotom. ****** si mrtav klinac. Mogu biti bilo gde bilo kad, i mogu te ubiti sa preko 700 razlicitih nacina, i to samo sa mojim golim rukama. Nije da sam vrlo istreniran u borbi prsa u prsa, vec imam ceo arsenal marinaca SAD i iskoristicu ceo njegov potencijal da izbrisem tvoje tuzno **** sa ovog kontinenta, *****ru mali. Da si samo mogao znati koju kolicinu ne svete osvete ce tvoj mali "dovitljiv" komentar obrusiti na tebe,mozda bi drzao tvoj ****** jezik iza zuba. Ali nisi mogao,i sada ces platiti cenu,prokleti idiote. Ja cu israti moj bes na tebe i ti ces se udaviti u njemu ****** si mrtav klinac.

rizikujem ban rizikujem sve
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Skenderevo (1.5.2020)