Prikaz jedne poruke
Stara 27.9.2022, 9:57   #440
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Civilization VI

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Imam samo vanilu, a Rise and Fall ima za ispod 5 evra kod resellera, ima li smisla da samo to uzmem i računam da sam "zaokružio" igru (pomenute nepogode i ove dodatne civilizacije koje prodaju rasparčano me ne interesuju).
A zaokruzio je nikako nisi jel su mini-ekspaznije iz Season Pass posle Gathering Stroma dodali mnogo dodatnih nacina za igranje igre, i sve zajedno dodaju toliko novog sadrzaja kao jedna ekspanzija.

Po meni jedino se isplati uzeti "Sid Meier's Civilization VI Anthology", koji ima kod reselera za oko 22e.

.

E sad ako oces bas maksimalno da ustedis, onda bolje uzmi samo Gathering Stom koji isto kod reselera moze da se najde za 5e. Neces imati civilizacije i scecnarije iz Rise and Fall, nova unapredjenja iz Season Passa, ali za najmanje para ces da dobijes najvise, jel ces imati sve mehanike iz obe ekspanzije.

.

Inace pogledaj sta tacno ima u New Frontier Pass-u, pa proceni da li vredi preskociti ili ne.
Vecina novih feature-a, se svodi na nove game modove, plus naravno nove civilizacije.

Poslednja ispravka: player1 (27.9.2022 u 10:05)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
voodoo_ (27.9.2022)