Prikaz jedne poruke
Stara 11.10.2022, 17:03   #1808
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

kapiram da su lov, ribolov i skupljanje biljaka opcioni, ali ako oduzmes igri jos i to, ne ostaje skoro pa nista sto je po meni potencijalno zabavno raditi. ja ne zelim da toga nema, nego zelim da je sto manje praznog hoda (kakav nastaje predugim animacijama).

fast travel pomaze, ali i dalje treba doci do njega, sto meni brzo postane smaranje.

kapiram i da mozes da se pozavadis sa bilo kojim npc-jem, ali ne vidim poentu u tome. data mi je sloboda da uradim nesto sto ce mi biti zabavno dva puta. to je samo simpaticno i ne menja gotovo nista.

i nije samo sto je igra spora, nego je i to malo akcije sto ti daju izmedju svakih pola sata jahanja dosadno. uzmes dobru pusku i deadeye u glavu. bukvalno nista vise. ok, mozes ti i noz da uzmes da ih rokas satima, ali mi je besmisleno. ne zelim da sam sebi pravim misije, nego da one koje su osmisljene budu zabavnije.

mozda mi je prelila casu misija u kojoj jasem 15 minuta da odnesem pismo nekoj devojci, da bi me poslala da 15 minuta jasem nazad. i to je sve. bukvalno je misija bila da uradim jos onoga cega je ionako previse. ima slicnih misija i u drugim naslovima, ali ne tako da moras pola sata da drzis "A". bukvalno sam jednom drzao A i u isto vreme vecerao. mogao sam i da zaglavim taster i da se istusiram.

jos jednom, kapiram da se ljudima svidja. kapiram i zasto. kapiram da im je kao interaktivni film ili tako nesto. opustanje neko. ali ja u igrama volim da ucestvujem vise i to je to. nisam je obrisao posle 5 minuta, ulozio sam u nju najmanje 20 sati ocekujuci da se nesto vise desi, ali jednostavno nije, shvatio sam da i nece, da je to to, pa ko voli nek igra.

i nije mi namera bila da dodjem na temu u kojoj su valjda uglavnom fanovi igre i da je pljujem. samo sam iznosio misljenja, onako kako su isla dok sam igrao. cinjenica da sam sacuvao sejvove dosta govori o tome sta mislim. igra ima kvalitet koji nije za mene, ali mozda za koji mesec, ili neko drugo raspolozenje bude. ima neku svoju car, ali me smara. i necu dalje mnogo da ja smaram ovde, bezveze se ponavljam. svakom svoje.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke