Prikaz jedne poruke
Stara 28.10.2022, 12:23   #28
Shobe
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 180
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 61 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: The Witcher Remake

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Isti problem sam imao. Dopalo mi se sve osim grozne gejmplej mehanike - a ne pada mi na pamet da igram 2 i 3 dok ne odigram keca... Tako da eto dobiću šansu ako bude valjalo.

Knjige sam skoro završio tako da sam spreman
Nakon keca sam probao da igram dvojku, ali delimicno uspesno Dopala mi se grafika, pa i gameplay i onda sam bio zastao kod borbe sa prvom utvarom, wraith il tako nesto, nisam bio ni blizu da je pobedim i iznervirao se. Ne secam se tacno sta mi je joj zasmetalo (mozda skucenost okruzenja), uglavnom, mnogo me je svrbelo da ipak igram trojku (vec je odavno bila izasla), jer sam i ovako imao malo vremena, pa reko bolje da igram ono sto bas zelim, nego da se "patim" I tako sam nekako ja preskocio dvojku, i odigrao trojku i uzivao sve u sesnaest! Trebalo mi je da je predjem jedno 2-3 godine mojim tempom A na dvojku cu se svakako vratiti, kad tad. Stavise, kroz trojku sam i naucio koje skilove ima Geralt i kako se koriste, sto ce mi svakako olaksati posao u dvojci Tako da, moja takodje preporuka, da slobodno pikas trojku

I kad sam vec kod ovoga, mala digresija.. Igrom slucaja sam i kod Gothica prvo igrao drugi deo (samo njega sam i imao na diskovima tada) i nakon toga prvi deo i mogu reci da mi je bilo fenomenalno iskustvo da vidim kako su nekad izgledali vec meni tada poznati likovi (mada su graficki bili isti ) i regije. Ne znam koliko se regije iz prvih Witchera nalaze i u trojci, ali volim to kad odem u proslost

Poslednja ispravka: Shobe (28.10.2022 u 12:32)
Shobe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke