Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2022, 16:41   #105
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Ja juče počeo malo ovo nakon što sam završio GoW. Prvi prvi utisak je bio - wow kakvo vrtoglavo i fenomenalno kretanje kroz grad. Nakon par sati igranja vidim da je Batman Arkham fazon skroz. Baš kao i kod betsija samo kretanje kroz grad je vrlo zadovoljavajuće, tuča dobro rešena kad se malo navikneš na komande. Mada opet nisam baš ljubitelj otključavanja tornjeva i jurenja svakojakvih svetlećih gluposti po mapi... Videću verovatno da okrenem glavnu priču sa što manje tih skupljačkih gluposti - može baš ono što mi je usput.

Znači ko je voleo Batman Arkham igre sigurno će voleti i ovo, a ko nije nema potrebe ni da pokušava.



Tehnički mi se igra čini fenomenalno. Dizjan grada, likova i animacija spajdija su stvarno slatkiš za oči. Odbijam da palim brojače i igram se previše sa podešavanjima - to mi u poslednje vreme ogadi igranje. Sve je stajalo na high po defaultu, samo sam uključio FSR 2.1 i stavio da dinamički menja rezoluciju tako da održi 60fps, i to je to. Izgelda jako dobro i krstalno čisto na 4K TV-u, a stvarno je iskustvo kada se gleda na velikom ekranu.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke