Prikaz jedne poruke
Stara 16.11.2022, 14:48   #108
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

^^ Ja kako igra odmiče se sve više uživeo u njihanje gradom. Atmosfera i kvalitet grada, brzo i fluidno kretanje, odlična kamera... prosto mame osmeh.

Glavne misije su OK i priča teče fino. Od sporednih zanimacija mi ne smeta da sprečavam pljačke po gradu jer je brza i zabavna akcija, organski ubačena. Kupim i rance one čim sam u blizini, mada je njihova količina po gradu malo preterana. Smatram da bi bilo bolje da ih je manje ali da npr. zahtevaju rešavanje nekog mini logičkog problema da se dospe do njih.

Reserch kontejneri i okretanje antena su mi već chore za koji moram da stanem i odradim, to preskačem. Takođe me pomalo smara kad moram da se tučem sa 6 talasa neprijatelja... ali što više gadžeta i poteza otključavam i to je sve zabavnije. Samo ne mogu uvek da se pohvatam sa naprednijim potezima. Još uvek lako ginem kada ih ima više i poseduju vatreno oružije.

Bos fajtovi su onako - nisu dosadni ali mi se čine pomalo previše skriptovano - going through the motions.

Zaključak je za sada da je u pitanju vrlo zabavna igra ali ima prostora za peglanje formule.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke